Sertifika:
Eğitim sonunda Katılım belgesi verilecektir. İki uygulama yapılıp süper vizyon alınması halinde e-sertifika gönderilecektir.

Ücretlendirme ve Kayıt İşlemleri

Eğitim hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0 (224) 247 67 17 veya 0(542)340 79 80 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

TEST MATERYALLERİ EĞİTİM SIRASINDA KATILIMCILARA HEDİYE EDİLECEKTİR

ÖNEMLİ BİLGİ:

*Ödemenizi yaptığınız zaman info@personaterapi.com e-mail adresine veya 0545 567 16 00 numaralı telefonumuza bildirim yapabilirsiniz.

* Yaptırmış olduğunuz eğitim kayıtları için, eğitime 10 gün kala yapılacak olan iptal başvuruları kabul edilmeyecektir.

*Kayıt yaptırmış olduğunuz eğitime herhangi bir sebepten dolayı gelememeniz durumunda, ileri bir tarihte açılacak bir eğitimde kullanmak üzere hakkınızı koruyabilirsiniz.

*Persona Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi, eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, eğitim yerinin değiştirilme durumu olduğunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.

*Persona Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi, herhangi bir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.

*Persona Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.